Archief

Het archief van de Koninklijke Hollandsche Maatschappij der Wetenschappen is ondergebracht in het Noord-Hollands Archief in Haarlem. Contact: mailto:info@noord-hollandsarchief.nl

Archiefcommissie KHMW

In 2019 is een archiefcommissie ingesteld, bestaande uit leden en directeuren van de KHMW, om een inventarisatie te maken van de bibliotheek in het Hodshon Huis. De samenstelling van deze commissie is als volgt:

Prof. mr. A. (Arend) Soeteman (voorzitter)

Prof. dr. F.A. (Frits) Berends

Prof. dr. J.W. (Jan Willem) Gunning

Mr. dr. drs. J.C. (Arine) van der Lely-van der Steur

Jkvr. mr. P. (Pauline) van Lennep

Dr. J. (Jan) Spoelder

Over de werkzaamheden van de archiefcommissie verscheen een kort stuk in het KHMW-jaarverslag 2019: De Archiefcommissie

TEDxHaarlem 2025: REBOOT

12 maart 2025 | 19.30-22.30 uur | PHIL Haarlem, Kleine Zaal

TEDxHaarlem is terug! Op woensdag 12 maart betreden zes geweldige sprekers het podium van de Kleine Zaal in PHIL Haarlem. Met bijdragen van onder andere neurowetenschapper Eveline Crone, sociaal ondernemer Mohamed Abdulahi, en toekomstdenker Ruben Nieuwenhuis geven we je een andere, nieuwe blik op jezelf en de wereld. REBOOT!  Jetske Freeve is onze moderator.

Datum: wo 12 maart 2025
Tijd: 19.30-22.30 uur
Locatie: PHIL Haarlem, Kleine Zaal
Entree: € 35, € 20 voor studenten



Bestel nu